Vacature Accountmanager West Nederland

Farm Food hondenvoeding is al bijna 40 jaar toonaangevend in natuurlijke voeding en producten voor de hond. Naast een groeiende klantenkring in Nederland, exporteren we naar steeds meer landen in Europa en daarbuiten. Vanuit ons kantoor in Nijverdal werken enthousiaste medewerkers dagelijks met veel passie samen aan onze filosofie. Honden eerst. De gezondheid van de hond gaat voor alles.

Accountmanager West Nederland – Fulltime

Ter versterking van ons team komen wij graag in contact met een accountmanager West Nederland. Als accountmanager onderhoud je contact met de dierenspeciaalzaken en zorg je ervoor dat de omzet van de Farm Food producten in jouw rayon op een gezonde manier wordt vergroot. Je biedt de dierenspeciaalzaak-ondernemers en hun personeel verkoopondersteuning door middel van advies, scholing, lezingen en het uitdragen van de Farm Food filosofie “Honden Eerst”.

Wij vragen:

• Je kunt je volledig vinden in de Farm Food filosofie
• Je bent bekend met of werkt in de huisdiervoedingsbranche
• Je bent zeer klantgericht in denken en doen
• Je hebt minimaal een MBO/HBO werk- en denkniveau en wil je blijven ontwikkelen
• Je kunt zeer goed zelfstandig werken en durft ook verantwoordelijkheid te nemen
• Je bent een echte teamspeler
• Je hebt geen 9-5 mentaliteit en bent ook bereid in de weekenden te werken (beurzen e.d.)
• Je woont in het rayon of bent bereid daar op termijn te gaan wonen.

Wij bieden:

• Een fulltimebaan in een professioneel en hecht team.
• Een goed vast salaris, in overeenstemming met de functie.
• Goede secundaire arbeidsvoorwaarden.
• Professionele ondersteuning om tot volledige ontplooiing te kunnen komen.

Ken je ons bedrijf nog niet (goed), bekijk dan onze website om een 1e indruk te krijgen van ons bedrijf en onze filosofie.

Heb je interesse om ons team te versterken, stuur dan je sollicitatiebrief met CV vóór 31 maart naar vacature@farmfood.nl t.a.v. Gerrit de Weerd. Doe je het liever per post, stuur dan de brief met je CV naar:

Farm Food BV, Baruch Spinozastraat 10 7442 PD Nijverdal.